Telefon : 0532 177 79 79 |

Skype: Kartbayisi

SANAL KART KOLAYLIĞI
10
Ekim
2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (oylayın?)
Loading...

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte teknolojinin bize sunduğu online alışverişlerde ya da paralı oyunlarda halen kredi kartı kullanma riskine mi giriyorsunuz? Kredi kartlarınızın limitleri yüksek miktarlarda olduğu için hakkında bilgi sahibi olmadığınız bir siteden alışveriş yaparken maalesef dolandırıcılarla karşılaşma riskiniz vardır.

Avantaj Dolu Kartlar

Kart bilgilerinizi ele geçiren dolandırıcılar, kart limitinizi sıfırlar ve bu durumdan maalesef zararlı çıkarsınız. Tüm bu riskleri ve o uzun kredi kartı bilgilerinizi en ufak bir alışverişinizde kullanmaktan sıkıldıysanız sanal kartlar tam da size göre! Sizlere sunduğu kolaylıklar ve avantajlar sayesinde içerisine istediğiniz kadar limitle doldurabilir ve yalnızca kart numaranız, şifreniz ile hızlı bir ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Sanal kartlar, ödeme yapma kolaylığı ve bazı sitelerde sunduğu avantajlarla son zamanlar sıklıkla kullanılan en güvenli ödeme yöntemidir.

Güvenilir Ödeme

İnsanlar neredeyse her işlerini ev konforunda ve hızlı bir şekilde internet aracılığı ile gerçekleştirmeye başladı. Örneğin online alışverişlerinde bir siteye giriş yapıp alacağı ürün hakkında kullanıcı yorumlarını okuduktan sonra almaya karar verdiklerinde, ödeme sırasında o uzun kredi kartı bilgilerinizi vermek zorunda kalmadan, sanal kartları aracılığı ile yalnıza şifre ve 16 haneli kart numarasıyla hızlı, güvenli bir şekilde ödemelerini gerçekleştirebilirler. Sanal kartları ise sanal kart satan sitelerden yine sanal ortamlarda, havale yöntemiyle bütçelerine göre limitini belirleyerek sanal kart satın alabilirler.7

Paykasa Bozum | Etiketler: ,
  • 4081 Views
  • Soru Sor

    Paykasa Bozum | paykasaalım sitesinden güvenle kart alımı yapabilirsiniz