Telefon : 0532 177 79 79 |

Skype: Kartbayisi

Paykasa’nın avantajları
09
Eylül
2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (oylayın?)
Loading...

Kredi kartlarına alternatif olarak çıkartılmasıyla oldukça büyük talep gören Paykasa bozum işlemleriyle de farklı bir avantajı kullanıcılarına sunmaktadır. Özellikle farklı zaman dilimlerinde yapılabilecek işlemler sayesinde nakit ihtiyacı da karşılanabilmektedir. Bayilik hizmeti veren internet siteleri üzerinden yapılan işlemler için kartın kullanımında gerekli olan 16 haneli pin kodu yeterli olmaktadır. Bununla birlikte dakikalar içinde yapılan bozdurma işlemlerinin çok daha sağlıklı olması için bilinen ve marka haline gelmiş siteler tercih edilmektedir.

İnternet siteleri üzerinden yapılan Paykasa bozum ile birlikte kalan bakiyenin hesaplanması yapılmaktadır. Euro olan bakiyenin döviz kuruna göre çevrilmesiyle birlikte belirtilen banka hesabına gönderilmesi de aynı gün içinde bitirilmektedir. Böylelikle ihtiyaç halinde ön ödemeli sanal kart içindeki bakiyenin alınması sağlanabilmektedir. Güvenli bir yapıya sahip olmasının yanı sıra kullanımı da pratik olan Paykasa, farklı internet siteleri üzerinden yapılan alışverişlerde en çok kullanılan ödeme yöntemleri arasında gelmektedir. Bundan dolayı da geçerli olduğu alışveriş site sayısı her geçen gün artmaktadır.

Aynı zamanda tereddütsüz bir şekilde hizmet sunmasından dolayı da tercih edilen Paykasa’nın ek ücret talepleri ya da kesintileri olmamaktadır. Banka üzerinden çalışmamasından dolayı da işlemler anında gerçekleşmektedir. Paykasa bozum işlemleri de dahil olmak üzere çeşitli işlemlerde kullanımı mümkün olan kart için kişisel verilerin paylaşılmasına da gerek olmamaktadır. Kim tarafından kullanıldığının bir önemi olmamasından dolayı kart ile farklı harcamalarda yapılabilmektedir.

Paykasa Bozum
  • 4021 Views
  • Soru Sor

    Paykasa Bozum | paykasaalım sitesinden güvenle kart alımı yapabilirsiniz