Telefon : 0532 177 79 79 |

Skype: Kartbayisi

Paykasa satın alma işlemleri
09
Eylül
2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (oylayın?)
Loading...

Kredi kartlarından çok daha güvenli olmasından dolayı tercih edilmeye başlanan ön ödemeli sanal kartlarından bir tanesi olan Paykasa satın al ibaresi birçok farklı internet sitesinde bulunmaktadır. Satın alma işlemlerinden önce sitenin kaliteli hizmet anlayışına sahip olduğunun bilinmesi oldukça büyük önem taşımaktadır. Bunun sonrasında ise hiçbir kişisel verinin verilmesine gerek olmadan Paykasa Kart alınabilmektedir. Euro kuruna ait farklı tutarların yer aldığı çeşitli kartlar bulunmaktadır.

Online alışverişler için geçerli olan sanal kartın alım işlemlerinde kart içindeki bakiyenin karşılığı ödenmektedir. Ödeme ile birlikte 16 haneden oluşan ve karta özel olan pin kodu verilmektedir. Sayıların on binleri aşan internet sitelerinde bu pin kodunun kullanılmasıyla alışveriş yapılmaktadır. Son derece güvenlikli bir yapıya sahip olmasının yanı sıra tek bir karta özel pin kodunun bulunması da işleyiş açısından sorunsuz olmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda Paykasa satın al işleminde verilen pin kodu dışında farklı bir unsura gerek olmadan alışveriş yapılabilmektedir. Böylelikle pratiklik kazanılması da söz konusudur. Birkaç dakika içinde sanal kart ile çeşitli alışverişler ya da ödemeler yapılırken kartın kim tarafından ve nerede kullanıldığının tespiti olmamaktadır.

Kolay bir kullanıma sahip olmasından dolayı herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir olan ön ödemeli sanal kart Paykasa ile bozdurma işlemleri de yapılabilmektedir. Kart içindeki bakiyenin tamamen tükenmemesi halinde yapılabilen işlemle tutarın nakit olarak alınması mümkün olabilmektedir. Paykasa satın al işlemlerinin yapıldığı siteler aracılığı ile bozdurma işlemleri de çok kısa bir süre içinde yapılmaktadır.

 

Paykasa Bozum | Etiketler:
  • 4051 Views
  • Soru Sor

    Paykasa Bozum | paykasaalım sitesinden güvenle kart alımı yapabilirsiniz