Telefon : 0532 177 79 79 |

Skype: Kartbayisi

Paykasa Satın Al

Paykasa Kart

İnternette türlü türlü oyunlar dönüyor ve türlü türlü para bakiyeleri çeviriliyor. Her geçen gün yeni bir ödeme sistemi ortaya çıkartılıyor fakat bunlardan hangileri güvenilir ve hızlı bir şekilde ödeme yapabiliyor? Son zamanlarda yeni çıkartılmış olan Jeton kart’ı duydunuz mu? Diğer ödeme sistemlerinin hepsini unutun ve Paykasa kart’ın size sunacağı avantajları yakalayın…

Paykasa Kart ile anonim bir şekilde ödemelerinizi yapıyorsunuz yani Paykasa Kart sizden hiç bir şekilde kişisel bilgi istemiyor. Çoğu insan internetten alışveriş yaparken kişisel bilgilerini vermeye çekinir ve bazı firmalar sizden alışveriş yaparken ev adresiniz, adınız, soyadınız, tc kimlik numaranız gibi kişisel bilgilerinizi isteyebilir fakat Paykasa Kart alarak bu sorunların hepsinin üstesinden gelebilirsiniz. Tüm bunların hepsini atlatabilmek için Paykasa kart’ın anonim özelliğinden yararlanarak tüm internet sitelerinde hızlı bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Adınızı ve soyadınızı gizliyorsunuz ödeme sayfasında ödemenizi güvenilir bir şekilde yapıyorsunuz fakat bunu sadece Paykasa kart’ı destekleyen internet sitelerinde yapabilirsiniz. Paykasa kart’ı destekleyen tüm internet sitelerinde hızlı ve güvenilir bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebilir ve aynı zamanda tüm bakiyelerinizi güvenilir bir şekilde harcayabilirsiniz.

Eski kontörleri biliyorsunuz değil mi? Paykasa kartta bu tip sistemle çalışan bir ödeme sistemidir yani anlayacağınız Paykasalu bir ödeme sistemi kendisi. Aynı zamanda Paykasa kart’ın paypal ve diğer ödeme sistemleriyle anlaşması bulunmaktadır. İstediğiniz zaman Paykasa kart’ın içerisinde yer alan bakiyelerinizi eft veya havale yapabilir hatta paypal bakiyesiyle değiştirebilirsiniz. Paykasa kart’ın içerisinde yer alan bakiye bittiği zaman yeni bir bakiye satın almanız gerekecek ve kartınızı değiştirmeniz gerekecek.  Almış olduğunuz önceki karta hiç bir şekilde tekrardan bakiye yüklenmesi yapılamıyor.

Böyle bir çalışma sistemi olan Paykasa kart’ın tekrardan kullanılmamasının nedeni internet üzerinde yaptığınız harcamaları güvene almaktır ve harcama sınırınızı aşmamanız içindir. Diğer ödeme sistemlerinde olduğu gibi bu kartın içerisinde aktarım yapamıyorsunuz ve böylelikle aktarım yapamadığınız için belirli bir harcama sınırınız bulunmuyor. Paykasa kart’ı kullanmakta tamamen özgür ve bireyselsiniz. Paykasa kart’ı şimdi kullanın ve tüm harcamalarınızı güvenilir, hızlı aynı zamanda anonim olarak yapın.

 

Paykasa Satın almak için -> Bize Ulaşın

Paykasa Bozum | paykasaalım sitesinden güvenle kart alımı yapabilirsiniz