Telefon : 0532 177 79 79 |

Skype: Kartbayisi

PAYKASA NEDİR VE NE DEĞİLDİR?
10
Ekim
2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (oylayın?)
Loading...

Sahip olduğu güvenlik yapısı bakımından en iyiler arasında bulunan Paykasa, farklı siteler üzerinden alımı kolaylıkla yapılan ön ödemeli bir sanal karttır. Özellikle son derece pratik bir işleyişe sahip olması ve güvenlikli yapısından dolayı tercih edilmektedir. Alım işlemlerinde kişiye ait bilgiler ya da belgeler talep edilmemektedir. Farklı tutarlara sahip olan kartlar içinden istenilen alınabilmektedir. Bir ya da birden fazla kart alımları da aynı anda olabilmektedir.

Paykasa Kart Alım ve Kullanım

İnternet üzerinden alınmasından dolayı kaliteli ve bilinen sitelerin tercih edilmesi önerilmektedir. Bazı durumlarda yaşanan aksiliklerin olmaması içinde kart kullanımında önemli olan pin kodunun kontrol edilmesi gereklidir. 16 haneden meydana gelen pin kodları tek bir kart için üretilmektedir. Kartın iptal edilmesiyle pin kodu da geçerliliğini kaybetmektedir. Böylelikle her türlü saldırıya karşı da hazırlıklı bir yapıya sahip olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Her geçen gün artan online alışveriş sitelerinde kullanımı mümkün olan kartların içindeki bakiyelerde farklılık göstermektedir. İşlemlerin tek bir pin kodu ile gerçekleşmesi ise son derece pratik bir yapıya sahip olduğunu kanıtlar niteliktedir.

Paykasa Önemli İpuçları

Gerek alım işlemlerinde gerek kullanımlarda pin kodu en önemli unsur olmaktadır. Bundan dolayı farklı ortamlarda pin kodunun yabancı kişilerle paylaşılmaması gerekir. Ayrıca Paykasa alımları ya da bozdurma işlemleri gibi durumlarda kaliteli site tercihleriyle yapılmalıdır. Aksi durumlarda geçerliliğini kalmamış pin kodlarının verilmesi gibi dolandırıcılık olayları yaşanabilmektedir.

Paykasa Bozum | Etiketler: ,
  • 4081 Views
  • Soru Sor

    Paykasa Bozum | paykasaalım sitesinden güvenle kart alımı yapabilirsiniz