Telefon : 0532 177 79 79 |

Skype: Kartbayisi

PAYKASA NE İŞE YARAR?
10
Ekim
2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (oylayın?)
Loading...

Ön ödemeli özelliğe sahip sanal kart olan Paykasa, çeşitli internet siteleri üzerinden alışveriş yapılmasını beraberinde getirmektedir. Güvenli ve kaliteli olması önerilen internet siteleri üzerinden alımı yapılabilen kartların içinde oldukça farklı tutarlar bulunmaktadır. Bunların ücretlerinin ödenmesi halinde ise 16 haneden oluşan pin kodu verilmektedir. Tüm alışverişlerde bu pin kodu kullanılmaktadır. Oldukça iyi bir şifreleme tekniğine sahip olmasından dolayı da kötü niyetli kişiler tarafından pin kodunun çözülebilmesi, kırılabilmesi ya da ele geçirilmesi düşük bir ihtimaldir. Yabancı kişilerle paylaşılmaması da her bayi tarafından önerilen bir durumdur.

Paykasa Kart İle Alışveriş

Kart alım işlemlerinde hiçbir kişisel veriye ihtiyaç olmaması ve belge istenmemesinden dolayı kısa süre içinde sonuçlandırılmaktadır. Bunun akabinde hemen alışveriş yapılması mümkündür. On binleri bulan internet sitelerinde Paykasa geçerli bir ödeme yöntemi olmaktadır. İstenilen ürünün alınmasının ardından ödeme işleminde belirtilen boşluğa 16 haneli pin kodu girilmektedir. Hiçbir banka ile temas kurulmamasından dolayı da işlemler çok daha kısa bir sürenin ardından onay almaktadır. Ayrıca kart üzerinden yapılan kesintiler bulunmamaktadır. Sadece ürün ücreti alınmaktadır.

Paykasa Avantajları

Son derece güvenlikli bir yapıya sahip olmasından dolayı kullanıma uygun olan sanal kartların bir diğer özelliği de pratik ve hızlı işlem sunmasıdır. Aynı zamanda herkes tarafından kullanıma uygun olan ön ödemeli sanal kartların farklı hususlar için geçerliliği de avantaj sağlamaktadır.

  • 4178 Views
  • Soru Sor

    Paykasa Bozum | paykasaalım sitesinden güvenle kart alımı yapabilirsiniz