Telefon : 0532 177 79 79 |

Skype: Kartbayisi

Paykasa nasıl bozdurulur?
09
Eylül
2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (oylayın?)
Loading...

Farklı tutarlara sahip olan Paykasa Kart bozdurma işlemleri de bayilik hizmeti veren internet siteleri üzerinden yapılmaktadır. Sitede yapılan işlemlerin hızı başta olmak üzere kalitesi de belirleyici etkiler arasında bulunmaktadır. Bundan dolayı çok daha bilinen sitelerin tercih edilmesi önerilmektedir. Son derece güvenli olmasından dolayı online alışverişlerde tercih edilen ön ödemeli sanal kart Paykasa’nın geçerli olduğu on binlerce sitede bulunmaktadır. Büyük çaplı alışveriş siteleri başta olmak üzere tek bir pin kodu ile alışveriş olanağı veren sanal kartın kullanımı da son derece pratik ve hızlıdır. Kredi kartlarıyla kıyaslanması halinde güvenlik dışında hız, pratiklik ve rahatlık sağlanmaktadır.

Çeşitli siteler üzerinden yapılan Paykasa Kart bozdurma için bakiyenin olması gereklidir. Özellikle acil durumlarda çok daha sık bir şekilde yapılan bozdurma sayesinde kart içindeki bakiyenin nakit olarak banka hesabına gönderilmesi sağlanmaktadır. O günkü döviz kuruna göre işlemin yapılmasından dolayı da tutarlar farklılık gösterebilmektedir. Bunun dışında bakiyenin harcanması halinde ise kart kullanımdan çıkmaktadır. Güvenlik gerekçesiyle bakiyesi kadar kullanılan sanal kartın bir daha kullanılabilmesi mümkün olmamaktadır. Aynı zamanda 16 haneli pin kodunun da farklı bir kart üzerinden kullanımı söz konusu değildir.

Son derece güvenlikli tekniklerle donatılmasından dolayı hiçbir risk barındırmayan Paykasa Kart bozdurma işlemleri de sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir. Kişisel kart olma özelliği barındırmamasından dolayı da kartın kim tarafından kullanıldığı bilinmemektedir. Kart alımı ve kullanımında kişisel bilgilerin verilmesi ya da istenmesi gibi durumlar yaşanmamaktadır.

Paykasa Bozum
  • 4367 Views
  • Soru Sor

    Paykasa Bozum | paykasaalım sitesinden güvenle kart alımı yapabilirsiniz