Telefon : 0532 177 79 79 |

Skype: Kartbayisi

Paykasa Kartlar Hakkında
09
Eylül
2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (oylayın?)
Loading...

Kredi kartlarından son yıllarda riskli bulunmasından dolayı ortaya çıkan ön ödemeli sanal kartların başında gelen Paykasa ile her türlü online alışveriş yapılabilmektedir. Farklı siteler üzerinden alımı yapılan kartın 10 dakika içinde kullanımı mümkün olurken güvenli bir yapıya sahip olmasından dolayı riskli bir durum söz konusu olmamaktadır. Özellikle internet üzerinden sıklıkla alışveriş yapılması üzerine kurulu bir işleyişe sahip kartlar içinde farklı tutarlar bulunmaktadır. Euro cinsinden farklı tutarların yer aldığı kartların fiyatlandırması da döviz kuruna göre belirlenmektedir. Bununla birlikte kart alımı sırasında herhangi bir kesinti yapılmasına veya ek ücret talep edilmesi gibi durumlar olmamaktadır.

Temel işleyiş itibariyle 16 haneli pin kodu ile işlemleri yerine getiren sanal kartlar her geçen gün çok daha fazla sitede geçerli olmaktadır. Bununla birlikte gerek kart alımı gerekse kart kullanımı sırasında kişiye ait hiçbir veriye de ihtiyaç yoktur. Kişisel bir kart özelliğine sahip olmamasından dolayı güvenilir bir yapıda olan Paykasa şifreleme tekniklerinin de ele geçirilmesi söz konusu değildir. Kart alımı ile kişiye verilen pin kodunun yabancı kişilerle paylaşılmaması durumunda güvenli bir kullanım vaat etmektedir.

Ön ödemeli sanal kart Paykasa içindeki tutarın tamamen bitmesi halinde ise kart iptal işlemi otomatik bir sistem doğrultusunda gerçekleşmektedir. Böylelikle belli bir zaman diliminde kullanımda kalan kartın bir daha kullanılabilmesi imkân dahilinde değildir. Bu durumda güvenlik açısından oldukça büyük öneme sahiptir.

Paykasa Bozum | Etiketler: ,
  • 4043 Views
  • Soru Sor

    Paykasa Bozum | paykasaalım sitesinden güvenle kart alımı yapabilirsiniz