Telefon : 0532 177 79 79 |

Skype: Kartbayisi

Paykasa Kart
09
Eylül
2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (oylayın?)
Loading...

Oldukça güvenlikli bir yapıya sahip olmasından dolayı kredi kartlarından çok daha fazla talep gören Paykasa Kart işlemleri bakımından da pratiklik sağlamaktadır. Güvenilir siteler üzerinden alınması tavsiye edilirken 10 dakika içinde kartın kullanılabilmesine imkân tanınmaktadır. 10 Euro ile 200 Euro arasında çeşitli bakiyelerin yer aldığı kartların alım işlemlerinde ödeme peşin ya da taksit şeklinde olurken ek ücret talebi de olmamaktadır. Bununla birlikte kart kullanımı ise tek bir pin kodu ile sağlanmaktadır.

Her kart için özel olarak şifrelenen 16 haneli pin kodunun dışında bir bilgiye gereksinim olmadan alışveriş yapılabilmektedir. Kart alım işlemlerinde de kişiye ait bilgi sorulmamaktadır. Bununla birlikte online işlemlerde hiçbir takip söz konusu olmamaktadır. Kartın kim tarafından kullanıldığı ve ne zaman, nerede işlemden geçtiğini bulmak mümkün olmamaktadır. Kartın ele geçirilmesi de sistemsel açıdan zayıf bir ihtimaldir.  Kartın içinde bulunan bakiyenin kullanımı ise tek bir işlem için olabildiği gibi, farklı günlerde yapılacak alışverişler içinde kullanılabilmektedir. Bunun dışında Paykasa Kart içindeki bakiyenin nakit olarak hesaba aktarılması da mümkün olmaktadır. Bunun için çeşitli siteler aracılığı ile Paykasa bozdurma işlemi yapılmaktadır. Bu işlemle birlikte kart içindeki bakiye hesaplanarak döviz kuruna göre çevrilmektedir. Sonrasında ise kişiye ait olan banka hesabına gönderilmektedir.

Son derece rahat bir şekilde kullanımı sağlanan Paykasa Kart içindeki bakiyenin harcanmasıyla kart iptali gerçekleşmektedir. Böylelikle pin kodunun geçerliliği kalmayarak kart üzerinden alışveriş yapılamamaktadır. Karta tekrar bakiye yüklenmesi ise söz konusu değildir. Ancak istenmesi halinde farklı bir Paykasa Kart alarak kullanıma başlanabilmektedir.

Paykasa Bozum
  • 4070 Views
  • Soru Sor

    Paykasa Bozum | paykasaalım sitesinden güvenle kart alımı yapabilirsiniz