Telefon : 0532 177 79 79 |

Skype: Kartbayisi

Paykasa kart satın alma ve kullanma
09
Eylül
2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (oylayın?)
Loading...

Oldukça kaliteli bir işleyişe sahip olmasından dolayı risksiz online alışveriş vaat eden Paykasa Kart satın al işlemlerinin birçok farklı site üzerinden yapılması mümkündür. Bununla birlikte sitelerin sahip oldukları kalite ve standartlarda belirleyici olmaktadır. Aksi halde bazı usulsüzlüklerin yapıldığı da görülmektedir. Kart bakiyesinin döviz kuruna göre hesaplanmasıyla elde edilen tutarın ödenmesi halinde 16 haneden meydana gelen kart pin kodu verilmektedir. Tüm alışveriş sitelerinde bu pin kodu yeterli olmaktadır. Çok önemli olmasından dolayı da internet üzerinden farklı kişilerle paylaşılmaması gereklidir.

Kart içindeki bakiyenin harcanması farklı şekillerde olabildiği gibi, Paykasa Kart satın al veya kullan işlemlerinde kişisel bilgilere ihtiyaç bulunmamaktadır. Bu durum güvenlik açısından da önemli olan hususların başında gelmektedir. Aynı zamanda işlemlerin takibi de söz konusu değildir. Yüksek bir şifreleme tekniğine sahip olunması ve şifrenin kısa süre için geçerli olması da saldırıların tehlikeli olmasının önüne geçmektedir. Pratik bir kullanım sunmasından dolayı da herkes tarafından çok basit bir şekilde kullanılabilmektedir.

Kart içindeki bakiyenin tamamen bitmesi halinde pin kodu otomatik iptal işlemiyle devre dışı kalmaktadır. Böylelikle kartın kullanımı mümkün olmamaktadır. Ancak acil durumlarda çok daha fazla yapılan Paykasa bozdurma işlemi için bakiyenin olması gereklidir. Paykasa Kart satın al hizmetinin verildiği sitelerde yapılan bozdurma işlemiyle kart içindeki bakiyenin nakit olarak alınması ve kullanılması da sağlanmaktadır. Böylelikle kartın kullanımı çok daha farklı şekillerde olabilmektedir.

Paykasa Bozum | Etiketler:
  • 4097 Views
  • Soru Sor

    Paykasa Bozum | paykasaalım sitesinden güvenle kart alımı yapabilirsiniz