Telefon : 0532 177 79 79 |

Skype: Kartbayisi

PAYKASA KART ÖZELLİKLERİ
10
Ekim
2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (oylayın?)
Loading...

Kredi kartlarına oranla çok daha güvenli, kaliteli, hızlı, pratik olma özelliklerine sahip olmasından dolayı tercih edilen Paykasa, internet üzerinden alımı yapılan ön ödemeli sanal bir karttır. Farklı tutarlara sahip olmasından dolayı da kartların fiyatlandırmalar değişkenlik içermektedir. 10 Euro ile 200 Euro arasında değişen bakiyelere sahip olan kartların alımlarında hiçbir veriye ya da kişi hakkında bilgiye ihtiyaç yoktur. Kimlik fotokopisi başta olmak üzere belgeye de gerek olmadığından dolayı çok kısa bir süre içinde alım işlemi yapılabilmektedir.

Paykasa İşlevi

Kart alımlarında 16 haneden oluşan bir pin kodu verilmektedir. Bu pin kodu ile farklı siteler üzerinden çeşitli alışveriş işlemleri yapılmaktadır. Ancak karta özel olmasından dolayı da sonraki durumlarda kullanımı söz konusu değildir. Bakiyenin harcanması istenildiği gibi düzenlenebilmektedir. Nakit harcamadan bir farkı olmadığı için bakiyenin kullanımında bir kesinti olmamaktadır. Ayrıca harcama ile birlikte bir banka ile bağlantı kurulması söz konusu değildir. Ek bir ücret ödeme gibi durumların olmamasından dolayı da sadece ürüne harcanmaktadır.

Paykasa Kullanım Süresi

Güvenlikli bir yapıya sahip olmasından dolayı yapılan işlemlerin takibi oluşmamaktadır. Aynı zamanda kim tarafından kullanıldığı da önemli olmamaktadır. Bakiyenin tüketilmesi durumunda ise kartın kullanımı bitmektedir. Böylelikle çok kısa bir süre için geçerli olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Acil durumlarda ise kart içinde kalan bakiyenin bozdurma işlemi ile nakit olarak alınması da bayilik hizmeti veren internet siteleri aracılığı ile mümkün olmaktadır.

Paykasa Bozum | Etiketler: ,
  • 4063 Views
  • Soru Sor

    Paykasa Bozum | paykasaalım sitesinden güvenle kart alımı yapabilirsiniz