Telefon : 0532 177 79 79 |

Skype: Kartbayisi

Paykasa bozdurma
09
Eylül
2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (oylayın?)
Loading...

Online alışverişlerde çok daha güvenlikli bir yapıya sahip olmasından dolayı kullanılan Paykasa bozdurma işlemleri de farklı siteler üzerinden yapılmaktadır. Özellikle kartın alındığı site üzerinden yapılması önerilmekle birlikte bakiyenin durumuna göre tutarlar aktarılmaktadır. Kişisel olma özelliğine sahip olan ön ödemeli sanal kartların en iyilerinden olan Paykasa ile on binlerce farklı site üzerinden alışveriş imkânı da verilmektedir. 16 haneden oluşan tek bir pin kodunun kullanılmasıyla alışveriş işlemleri birkaç dakika içinde tamamlanmaktadır. Pratik işleyişten dolayı herkes tarafından kullanımı da olabilmektedir.

Bayilik hizmeti veren sitelerden alımı yapılan ön ödemeli sanal kartın içindeki farklı tutarlar bulunmaktadır. Euro kuruna göre tutarlara göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Kartın alımı ile birlikte ödemesi yapılmaktadır. Bakiyenin tamamen tüketilmesi ise belli bir süre zarfında olmasına gerek yoktur. Ancak bakiye kalmamasıyla birlikte kart iptal edilmektedir. Kısa süreli bir kullanıma sahip olan pin kodunun tek bir kart için geçerli olması da saldırılara karşı korunaklı bir yapıya sahip olduğunu göstermektedir. Kart içindeki bakiyenin acil durumlarda nakit alınması ise Paykasa bozdurma işlemleriyle sağlanmaktadır.

Her kart için bir kere yapılan Paykasa bozdurma işleminde kaliteli site seçimi önemlidir. Sonrasında ise kartın pin kodu verilmektedir. Döviz kuruna göre çevrilme işlemleri yapıldıktan sonra belirtilen banka hesabına gönderilmektedir. Böylelikle çok kısa bir süre zarfında nakit para ihtiyacı da karşılanabilmektedir. Bozdurma işlemlerinde bakiye kadar döviz kuruda belirleyici olmaktadır.

Paykasa Bozum
  • 4043 Views
  • Soru Sor

    Paykasa Bozum | paykasaalım sitesinden güvenle kart alımı yapabilirsiniz