Telefon : 0532 177 79 79 |

Skype: Kartbayisi

En güvenli PAYKASA BOZUM
05
Mayıs
2017
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (oylayın?)
Loading...

Günümüzde kullanım açısından birçok kişi tarafından tercih edilen ve oldukça güvenilir bir niteliğe sahip olan paykasa kartlar artık güncel alışveriş sitelerinde de yerini almaya başlamıştır. Alışveriş amaçlı kullanabileceğiniz paykasa kartlar aynı zamanda yatırım amaçlı da kullanılabilmekte ve takipte kalındığı süreçte oldukça kar etmenizi sağlayabilmektedir. Paykasa kartlar tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda yer almaya devam etmektedir. Dilerseniz kartınızı satın aldıktan sonra alışveriş için kullanabilir dilerseniz de yatırım amaçlı saklayabilirsiniz.

Paykasa bozum işlemi satın alma kadar kolay ve güvenilirdir. Paykasa kartlar tek kullanımlık olduğu için alışveriş yaptıktan sonra kartınıza tekrar limit yükleyip kullanma şansınız bulunmamaktadır. Bunun için alışveriş sonrası kartınızın içinde limit kaldıysa bu limitinizi paykasa bozum işlemi sayesinde tl cinsine dönüştürebilir ve kullanabilirsiniz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi dilerseniz paykasa kartlarınızı yatırım amaçlı satın alıp saklayıp ileri ki dönemlerde bozdurarak kazanç elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey günlük kur fiyatlarını takip etmek olacaktır. Paykasa kartlar ülkemizde kullanılmadan önce Avrupa’nın bazı bölgelerinde aktif olarak kullanıldığı için ülkemiz standartlarında euro, dolar bazında hesaplanmaktadır. Bundan dolayı da kur fiyatları sürekli olarak değişiklik göstermektedir.

Yatırım amaçlı kullanacak olduğunuz paykasa kartlarınız için günlük kur fiyatlarını takip ettiğinizde kur fiyatlarının en düşük olduğu dönemde paykasa kartınızı satın alarak saklayabilirsiniz. Kur fiyatları yükselişe geçtiği süreçte de paykasa kartlarınızı bozdurarak kazanç elde edebilirsiniz. Paykasa bozum işlemleri için dilerseniz kart aldığınız site üzerinden işlem yapabilir dilerseniz de farklı paykasa satış sitesini kullanabilirsiniz. Paykasa bozum işlemleri içinde öncelikle iyi bir araştırma yapmanız gereklidir. Kart bozdurma işlemini yapacağınız siteyi belirledikten sonra dilerseniz sitede yer alan temsilciler ile kart bozdurma hakkında Skype, online canlı destek ve telefon üzerinden detaylı bilgi edinebilirsiniz. Sonrasında müşteri temsilcilerine kart numaranızı vererek kartınızın içinde ki limite ulamalarını sağlamanız gerekmektedir. Müşteri temsilcileri kartınızın içinde yer alan limiti havuza aktararak günlük kur fiyatları üzerinden gerekli hesaplamaları yapar ve kartınızın içinde ki limiti tl cinsine dönüştürerek belirtmiş olduğunuz hesabınıza hemen aktarma yaparlar.

Paykasa Bozum | Etiketler: , ,
  • 4291 Views
  • Soru Sor

    Paykasa Bozum | paykasaalım sitesinden güvenle kart alımı yapabilirsiniz